Masáže psů podle Bowena

UMOŽNĚTE VAŠEMU PEJSKOVI CÍTIT SE SKVĚLĚ

Jednou z našich služeb, kterou nabízíme, je BOWENOVA MASÁŽ psů všech velikostí, ras a věku.

RELAXACE A REGENERACE těla je pro vašeho čtyřnohého přítele stejně důležitá, jako správná strava, pohyb a řádná péče.

Bowenova tlaková masáž

Thomas A. Bowen vyvinul v 50. letech 20. století specifickou masážní techniku. Jemnou manipulací s vrstvami kůže a podkoží zvláštním způsobem ovlivňujeme napětí svalů a svalových skupin. Tato masážní technika podle Bowena vychází z holistické představy o organismu (organismus je ovlivňován jako celek) a jejím cílem je celkové uvolnění a harmonizace svalové soustavy organismu a využití jeho vlastních regeneračních schopností.

Tento typ masáží lze aplikovat jak u lidí, tak u zvířat a tedy i u našich čtyřnohých miláčků. Masáže jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a rasy pejsků. Jsou velmi důležitým doplňkem péče o psa, zejména u aktivních sportujících psů, kteří si zaslouží stejnou péči, jako každý sportovec. Tato masážní metoda také dovoluje uvolnit svalové napětí při stresu, námaze, po zraněních a celkově zlepšuje pohyblivost i u starších pejsků. Tento typ masáže psů je jednou z forem podpory přirozeného fungování organismu. Pejsek se při masáži uklidní.

Umožněte vašemu čtyřnohému kamarádovi, aby jeho organismus sám regeneroval a uzdravoval se.

Dopřejte i vašemu pejskovi stejný komfort, jaký dopřáváte sobě. Zlepšete mu kvalitu jeho života. Váš čtyřnohý miláček vám tuto péči mnohonásobně vrátí.

Tato masážní technika nenahrazuje odborné ošetření veterinárním lékařem.